Günün birçok zaman diliminde pistlerde özgürce kayarak ve diğer kış sporlarını deneyerek geçirdiğiniz günün ardından eğlenceye tam gaz devam edebilirsiniz. Kartalkaya gece hayatı oldukça renkli aktivitelerle süslü.

Karlar üzerinde yapılan konserlerde coşarak ısınabilirsiniz. Barlarında canlı müzik dinleyebilirsiniz. Özellikle otel barlarının düzenlediği partilerde çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz.

Şarkı türkü eşliğinde sabahlara kadar dans edebilirsiniz. Yaz partilerinden geri kalmayan kış partilerinde dışarıda yağan karın soğuğuna inat siz de içeceklerle ısınabilir, müziğin ritmiyle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Günün ilk saatlerine kadar açık barlarında dilediğiniz kadar eğlenebilirsiniz.

Partilerle Sınırsız Eğlence

Hava kararmaya başladığı anda hareketlenmeye başlayan otel barlarında coşkulu partilere katılabilirsiniz. En güzel eğlencelerin düzenlendiği mekanlar otel barlarıdır. Karaoke partilerinden, canlı müziğe, dans şovlarından ödüllü yarışmalara kadar birçok biçimde sabahlara kadar eğlenebilirsiniz. Akşam yemeğini dans ederek sindirmek, canlı müzik eşliğinde kafa dağıtmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Özellikle hafta sonları ekstra yoğun olan, kayakçılarla dolan ünlü barlarından bazıları:

  • Dorukkaya Ski & Mountain Resort Bar
  • Kartal Hotel Bar
  • Golden Key Hotel Bar
  • Drop Lounge
  • Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort Bar