Gruplara Özel Kartalkaya Kayak Turları

Kartalkaya büyük illerimize yakın konumu, kurum ve şirket gezilerine uygun atmosteri ve kış sporlarına uygun kayak merkeziyle kış tatilcilerinin Köroğlu dağlarındaki evidir. Günümüzde popüler olan şirket içi motivasyon adı altında düzenlenen geziler içinde tercih edilmektedir.

İş amaçlı ya da tamamen eğlence amaçlı toplandığınız çevrenizle kış tatilini oldukça ekonomik biçimde geçirebilirsiniz. Özellikle birlikte çalışan ekip arkadaşlarının sıkça düzenlediği geziler içerisinde yer alan program, birbirlerini daha yakından tanıma, kaynaşma imkanı sunuyor. Çeşitli sosyal aktivitelerle iş dışında birlikte zaman geçirmek, işin yükünü paylaşma ve stresi azaltma açısından büyük avantaj sağlıyor.

Özellikle de üniversitelerin düzenlediği Kartalkaya gezileri kayak, dağcılık gibi aktivitelerle adrenalin seven gençleri bir araya getirir. Her yıl sezon süresince birçok üniversiteden, derneklerden, sivil toplum kuruluşlarından, vakıflardan, lise-ortaokullar tarafından sürekli ziyaret edilmektedir. Sürekli gerçekleşen bu toplu ziyaretler için kayak merkezlerine özel turlar düzenliyoruz. Bembeyaz karların ortasında çam ağaçları arasında kar oyunlarıyla enfes kış tatili organizasyonlarınız için biz yanınızdayız. Sevdiğiniz dostlarınızla veya iş, okul çevrenizden tanıdıklarınızla eğlenceli zamanlar geçirebilecek ve otantik dağ otellerinde konaklamanın keyfini sürebileceksiniz.

Kayak ekipman kiralama, özel ders eğitimler, pist ve telesiyej kullanımı en ekonomik biçiminde sunan turlarımız size muhteşem bir kış tatili imkanı sunuyor. Tatil Home olarak popüler kayak merkezlerimize düzenlenen belli başlı turlar:

  • Sarıkamış
  • Kartalkaya
  • Erciyes
  • Kartepe
  • Palandöken
  • Uludağ

Popüler Kartalkaya Turları

Abone Ol

Kartalkaya turu fırsatlarından haberdar olmak için bültenimize abone olun..