Hafta İçi 2 Gece 3 Gün Kartalkaya Turu

  • Hareket: Kesin Kalkış
  • Süre: 2 gün

Hafta içi kayak turu yapmak isteyen herkesi Kartalkaya Turu ile pistlerin en heyecanlı olanlarına sahip, tesisleri konforlu Kartalkaya Kayak Merkezi’ne götürüyoruz. 2 gece konaklamalı 3 gün sürecek olan turumuzda sınırsız skipass imkanı ile kayak yapmanın tadına varacaksınız.

12 adet pisti ve 6 adet ski lifti olan Kartalkaya Kayak Merkezi’nde 6000 kişi/saatlik lift kapasitesiyle binlerce kişi aynı anda kayak yapma imkanı buluyor. Bu sene bizler de muhteşem pistler üzerinde kayak yapmış olacağız.

Kartalkaya Turu için konuklarımızı belirlediğimiz noktalardan alıyor ve keyifli bir yolculuk sonunda kayak merkezine ulaştırıyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra pistlerin yolunu tutacağımız kayak turu 2 günde rahat rahat kayak yapmayı öğretecek bizlere. Yerinizi hemen ayırtın!

Rezervasyon Yaptır Soru Sor

*

Abant Gölü

Tabiat parkı içerisindeki 1350 metre rakımdaki, Köknar ve Çam ağaçlarıyla çevrili kıyılarında faytonla turlayabilirsiniz. Göle özellikle ünlü Nilüfer çiçekleri açarken gitmelisiniz

*

Ünlü Mengen Pilavı

Bolulu aşçıların en çok övündükleri lezzetlerden biridir. Yörede yetişen organik sebzelerle harmanlanmış pilavlarının lezzetine doyamayacaksınız.

*

Yedigöller Milli Pakı

Bolu ilimizin kuzeyindeki koruma alanı Kayın ağaçlarıyla süslüdür. Çadırınızla, karavanınızla konaklayabileceğiniz gibi otantik bungalowlarda da konaklayabilir bu cennet bölgeyi keşfedebilirsiniz.

Tur programı:

Konaklamalı turlarımızda, otele varış saatimiz 09:00-09:30 dur. Otel Size odanızı saat 14:00`de vermek zorundadır. Bununla beraber eşyalarınızı bagaj odasına bırakıp hemen kayağa çıkabilirsiniz. Çıkış günü kalkış saatimiz de 16:30-17:00 dir. Otele odanız saat 12:00`de teslim edilmeli ve hesabınız kapatılmalıdır. Eşyalarınızı bagaj odasına bırakıp otobüs kalkış saatine kadar kayabilirsiniz. Dolayısıyla giriş günü ve çıkış günü tam gün kayabilir, böylece 1 gece eksik konaklama yapmış olup kazançlı çıkarsınız. Ayrıca Giriş ve Çıkış günü öğle yemekleri de fiyata dahildir.

İlk gün odalar müsait olduğunda odanız hemen verilir. Değilse ski-passlarınız verilir. Hemen kayağa çıkabilirsiniz. Öğle yemeğinden sonrada odanızı almış olursunuz. Bu konuda dikkat etmemiz en önemli konu şudur. Herkes sabah geldiğinde odasını almak ister. Ama otel 1 gün öncesinden dolu olabilir bu sebeple oda boşaltma saatinin 12:00 olduğunu bilmeniz gerek.  Odaların boşaltılması temizlenmesi biraz zaman almaktadır.

Otobüsler: Travego & Tourismo MERCEDES &  Man FORTUNA 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat ( hız sınırlayıcı ve sabitleyici ), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 ” LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

Minibüsler: Ford Transit 18 kişilik Klimalı veya Klimasız, 28 Kişilik Isuzu, Royal, Prestij Marka Midibüslerle Yaylalara Ulaşım Sağlanmaktadır.

  • 2 gece konaklama
  • Ulaşım
  • 3 Tam Gün Sınırsız ski-pass
  • Otobüste kahvaltı ve sıcak-soğuk içecek ikramı
  • Öğlen, Sucuk-ekmek-meşrubat

Kayak Takım                     70.-TL (Nakit ödemeye %20 indirim)
Snowboard Takım            80.-TL (Damatur müşterilerine Nakit ödemeye 50.-TL)
Kıyafet Takım                    60.-TL (Damatur müşterilerine Nakit ödemeye 50.-TL)

Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.

Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.

Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir.

Program öncesi ve sırasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Home’un Sorumluluğu Yoktur.

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Home’ da saklıdır.

Turun iptali durumunda Tatil Home, iptalini bizzat bildirmek zorundadır.

Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.